Dzień, który zmienił moje życie (20)

Dzień, który zmienił moje życie (20)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Matka nastoletniego Artura miała 47 lat, gdy go urodziła. Chłopiec cierpi na dziedziczną chorobę. Bohaterem drugiej historii jest wdowiec, który zakochuje się w pracownicy banku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Szesnastoletni Artur jest oczkiem w głowie rodziców. Jego narodziny są uważane za pewnego rodzaju cud, gdyż jego matka, Czesława, miała wówczas 47 lat. Chłopak uczy się w innym mieście w szkole sportowej ze specjalizacją judo. W wyniku kiepskiego samopoczucia i niepokojących wyników badań, musi przerwać naukę i wrócić do domu. Opieki nad nim podejmuje się jego starsza siostra, Anna. Okazuje się, że Artur cierpi na nieuleczalną, dziedziczną chorobę. Gdy wypytuje o nią rodziców, ci unikają tematu. Chłopak wymusza na Annie wyznanie mu prawdy... Bohaterem drugiej historii jest wdowiec na emeryturze, Henryk Korczewski. Majętny mężczyzna prowadzi dość spokojne, pozbawione emocji życie. Podczas wizyty w banku odkrywa, że jego dotychczasowy doradca finansowy nie pracuje już w tym oddziale. Jego miejsce zajmuje młoda, bardzo ładna kobieta, Sabina Wojtanowska, która szybko ujmuje Henryka swoją osobowością. Z czasem podbija też jego serce. Córka Henryka, Jolanta, widząc szczęśliwego ojca, zachęca go do ułożenia sobie życia z nową znajomą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także