Dzień, który zmienił moje życie (19)

Dzień, który zmienił moje życie (19)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Karol przyjeżdża z Podhala do Warszawy. Pragnie zostać aktorem. Pewnego dnia poznaje agentkę Bożenę i podpisuje z nią umowę. Niestety, nie zapoznaje się wcześniej z treścią dokumentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Dziewiętnastoletni Karol przyjeżdża z Podhala do Warszawy. Pragnie zostać aktorem. Zamieszkuje u Agnieszki, koleżanki swojej kuzynki. By zarobić na utrzymanie, podejmuje się różnych prac, jednak żadna z nich nie przybliża go do realizacji marzeń. Pewnego dnia poznaje Bożenę Bukowska, agentkę artystyczną, które oferuje początkującemu aktorowi swoje wsparcie. Uradowany Karol nie czyta nawet umowy, którą zawiera z Bożeną. To z jego strony poważny błąd... W drugiej historii osiemnastoletnia Natalia nie może dojść do porozumienia z matką, Grażyną. Kobieta uważa stroje córki za niestosowne do jej wieku. O wiele lepszy kontakt z dziewczyną ma jej ojciec, psychiatra Filip. Natalia dochodzi do wniosku, że Grażyna nie jest jej rodzoną matką, ponieważ w ogóle są do siebie niepodobne...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także