Dzień, który zmienił moje życie (18)

Dzień, który zmienił moje życie (18)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Dietetyczka Agata wiąże się z czarującym Michałem, przedstawicielem medycznym. Ich sielanka kończy się, gdy zamieszkują razem. Michał zwalnia się z pracy i żyje na koszt nowej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Dietetyczka Agata jest singielką od pięciu lat. Pewnego wieczoru poznaje czarującego Michała, przedstawiciela medycznego, który robi na niej ogromne wrażenie. Szybko zamieszkują razem. I szybko kończy się ich sielanka. Michał zwalnia się z pracy, ciągle pożycza od Agaty pieniądze i żyje na koszt nowej dziewczyny. Posuwa się do tego, że podaje jej pigułkę gwałtu... Niezależna dotąd kobieta staje się marionetka w jego rękach. W drugiej historii Emanuela i Łukasz, którzy spodziewają się dziecka, przeprowadzają się do domu na wsi. Nie podoba się to jednej miejscowej, 75-letniej Irenie, która ich obecny dom pragnęła dla swojego syna. Kobieta obmyśla plan pozbycia się przybyszów. Prosi o pomoc przyjaciółkę, Jadzię, ale ta nie chce nikogo skrzywdzić. Irena nie poddaje się w swoich działaniach...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także