Dzień, który zmienił moje życie (17)

Dzień, który zmienił moje życie (17)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Radek jest ulubieńcem ojca, który na wiele mu pozwala. Pewnego dnia bez wiedzy rodziców zabiera ich auto i potrąca rowerzystę. Prosi młodszego brata, by wziął winę na siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Radek, student w szkole handlowej, i młodszy Krzysiek są synami Izabeli i Adama. Starszy z nich, ulubieniec ojca, często pozwala sobie na zbyt śmiałe zachowanie wobec rodziców. Kiedy Krzysiek odkrywa, że brat pali marihuanę, mimo wszystko to on jest podejrzewany o branie narkotyków. Gdy Radek bez pozwolenia rodziców zabiera ich samochód i potrąca rowerzystę, prosi brata, by ten wziął na siebie winę. Jednak badanie toksykologiczne Krzyśka daje negatywny wynik, co zmusza rodziców do zweryfikowania swojej opinii na temat Radka... Bohaterkami drugiego odcinka są dwie przyjaciółki, Łucja i Iwona. Każda z kobiet spodziewa się dziecka. Piotr, mąż pierwszej z kobiet, miał przelotny romans z niejaką Renatą, która również zaszła w ciążę. Gdy Iwona dowiaduje się o tym, chce porozmawiać o sprawie z Łucją. Piotr przekonuje ja, by zachowała milczenie w tej sprawie. Oboje zaczynają unikać Łucji. Ich dziwne zachowanie wzbudza niepokój kobiety. Przeszukując telefon męża, Łucja znajduje wiadomość od Iwony. Dochodzi do wniosku, że ci dwoje mają romans.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także