Dzień, który zmienił moje życie (16)

Dzień, który zmienił moje życie (16)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Sylwia i Eryk planują ślub. Kobieta dostaje wiadomość na portalu społecznościowym od swojego byłego chłopaka, Patryka. Mimo złych wspomnień, Sylwia zaczyna korespondować z Patrykiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Sylwia i Eryk planują ślub. Pewnego popołudnia kobieta dostaje wiadomość na portalu społecznościowym od swojego byłego chłopaka, Patryka. Przed kilkoma laty była w nim szaleńczo zakochana, ale on okazał się draniem i zdradził ją z przygodnie poznaną dziewczyną. Po tym wydarzeniu Sylwię pocieszał Eryk, który z czasem zajął miejsce jej poprzedniego partnera. Mimo złych wspomnień kobieta zaczyna korespondować z Patrykiem. Na wieść o tym Eryk staje się zazdrosny i agresywny. Sylwia nie poznaje swojego narzeczonego. Tymczasem Patryk koniecznie chce się z nią spotkać, by wyjaśnić jej sytuację sprzed lat. Bohaterami drugiej opowieści są Sonia i Jerzy. Małżeństwo prowadzi dobrze prosperującą restaurację. Ich spokój burzy kolejny zawał Jerzego. Jego serce jest w fatalnym stanie i jedynie przeszczep może uratować mu życie. Oczekiwanie na organ do operacji jest dla nich wyjątkowo trudny. Sonia popada w depresję. Pocieszenia szuka w ramionach kucharza Adama. Mężczyzna odrzuca jej względu, wobec czego kobieta planuje na nim zemstę i jednocześnie stara się pozyskać serce dla swojego męża...

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także