Dzień, który zmienił moje życie (13)

Dzień, który zmienił moje życie (13)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Renata wdaje się w romans z korepetytorem córki. Nastolatka przyłapuje parę in flagranti. Bohaterkami drugiej historii są siostry. Jedna z nich potajemnie bierze kredyt na nazwisko matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Wiktoria przygotowuje się do matury. Za radą rodziców bierze korepetycje z angielskiego u swojego nauczyciela, Marcina. Lekcje odbywają się u niej w domu. Mężczyzna uczy Weronikę i uwodzi jej matkę, Renatę, która zakochuje się i wdaje z nim w romans. Pewnego dnia nastolatka przyłapuje ich in flagranti. Postanawia rozbić ten związek. Bohaterkami drugiej części odcinka są siostry Sandra i Ewa. Pierwsza z nich jest pracującą mężatką. Druga mieszka z matką i od dwóch lat szuka pracy. Zmuszona przez sytuację, potajemnie bierze kredyt konsumpcyjny na nazwisko mamy. Pewnego dnia Sandra, dowiadując się o zadłużeniu siostry, przeżywa wstrząs, zwłaszcza, że o całej sprawie wie również jej mąż.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także