Dzień, który zmienił moje życie (12)

Dzień, który zmienił moje życie (12)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Filip jest mężem Alicji. Kobieta to jego druga żona. Para nie ma wspólnych dzieci. Zajmuje się córką Filipa z pierwszego związku. Mimo starań Alicji nastolatka nigdy jej nie polubiła.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Od czterech lat Filip Jasiński jest mężem Alicji. Kobieta to jego druga żona. Para nie ma wspólnych dzieci. Zajmuje się córką Filipa z pierwszego związku, Sandrą. Mimo długotrwałych starań Alicji, nastolatka nigdy jej nie polubiła. Z czasem ich relacja pogorszyła do tego stopnia, że kobieta z trudem godziła się z obecnością pasierbicy w swoim domu. Dziewczyna grała jej na nerwach, ostentacyjnie demonstrując swoja zażyłość z ojcem. Punktem kulminacyjnym konfliktu stał się dzień jej osiemnastych urodzin. Bohaterami drugiej opowieści są Jagoda i Iwo. Małżeństwo z 5-letnim stażem ma do siebie ogromne zaufanie. Pewnego dnia Jagoda dostaje anonimowy list, który każe jej wątpić w wierność męża. Sara, młodsza siostra kobiety, postanawia zatrudnić detektywa, aby sprawdził, czy Iwo nie wdał się w jakiś romans.

Twórcy (pokaż wszystkich)