Dzień, który zmienił moje życie (11)

Dzień, który zmienił moje życie (11)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Jadwiga poznaje przyszłego zięcia. Składa mu kilka seksualnych propozycji. W drugiej opowieści farmaceuta Robert zaprasza do siebie przyjaciół. Goście zabierają mu oszczędności i uciekają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Joanna i Adam są parą. Mężczyzna skończył studia medyczne i zamierza prowadzić prywatny gabinet w Supraślu Podlaskim. Joanna nie chce opuszczać Łodzi. Ma nadzieję, że kiedy Adam pozna jej matkę, Jadwigę kierującą prywatną kliniką, zmieni plany. Kiedy Jadwiga poznaje przyszłego zięcia, jest nim zauroczona. W krótkim czasie składa młodemu lekarzowi kilka seksualnych propozycji. Wszystko wskazuje na to, że przyszłość Joanny zmieni się bardziej, niżby sobie tego życzyła. W drugiej opowieści farmaceuta Roberta, właściciel kilku aptek, zaprasza do siebie dwoje przyjaciół, którzy znaleźli się w potrzebie. Goście terroryzują gospodarza domu, zabierają mu oszczędności i uciekają.

Twórcy (pokaż wszystkich)