Dzielnica strachu 10 (471)

Dzielnica strachu 10 (471)

serial kryminalny Polska 2025-2026   od 16 lat
Występują:Andrzej Młynarczyk, Tomasz Oświeciński, Maciej Kosmala, Agata Załęcka
W skrócie:Nauczycielka liceum romansuje z jednym ze swoich uczniów. Gdy jej mąż odkrywa prawdę, postanawia dać im nauczkę. Niebawem dochodzi do zbrodni. Marcel dostaje z Berlina rozkaz wyeliminowania Hrabiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 6 maja
za 13 dni
22:00 TV Puls 2

Opis

Komisarze z pomocą dzielnicowych badają kulisy zbrodni i innych przestępstw, do których dochodzi na Gorczaku. Niektóre osoby z zespołu śledczych borykają się z prywatnymi problemami.

W tym odcinku

Małżonek nauczycielki odkrywa, że żona romansuje z jednym ze swoich uczniów. Ogarnięty obsesyjną zazdrością, rozpoczyna niebezpieczną rozgrywkę. Niebawem dochodzi do zbrodni. Pewna osoba ginie od ciosów nożem w okolicznościach wskazujących, że jej śmierć była skutkiem napadu i brutalnego porwania. Badający tę sprawę Tomasz i Marcel szybko odkrywają, że w sprawę zamieszany jest ktoś z miłosnego trójkąta. Wychodzą na jaw małżeńskie sekrety pary: namiętności, szantaż i kłamstwo. Śledczy nie mają wątpliwości, że zarówno zdradzony mąż, zakochany licealista, jak również niewierna nauczycielka, mogli dopuścić się tego morderstwa. Marcel otrzymuje z Berlina rozkaz wyeliminowania Hrabiego. Tomasz zaczyna rozgrywać gangsterów przeciw sobie. Nie jest pewne, czy policjanci jeszcze kontrolują sytuację na Gorczaku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także