Dzielnica bankowa (6-ost.)

Dzielnica bankowa (6-ost.)

(Quartier des Banques)

serial sensacyjny Belgia/Szwajcaria 2017   od 12 lat
Występują:Brigitte Fossey, Stéphane Metzger, Arnaud Binard, Laura Sepul
W skrócie:Amerykańscy agenci dokonują infiltracji banku, wywierając presję na jednym z pracowników. Tymczasem Elisabeth zdobywa nagrania wideo, które Paul chciał jej przekazać przed wyjazdem do Singapuru.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szwajcaria. Rynkiem wstrząsa wiadomość, że właściciel i prezes jednego z wiodących banków prywatnych, Paul Grangier, został znaleziony nieprzytomny w swoim biurze. Młody manager zapada w śpiączkę insulinową. Jego siostra Elisabeth (Laura Sepul) zamierza przejąć kierownictwo nad bankiem i wyjaśnić to zagadkowe zdarzenie. Podejrzewa, że ktoś próbował zamordować Paula. Ich brat Alexandre (Arnaud Binard) jednak w to nie wierzy.

W tym odcinku

Amerykańscy agenci dokonują infiltracji banku, wywierając presję na jednym z pracowników. Tymczasem Elisabeth zdobywa nagrania wideo, które Paul chciał jej przekazać przed wyjazdem do Singapuru. Jego wyznania mogą doprowadzić do upadku banku i zniesławienia rodziny Grangierów. Kobieta musi dowiedzieć się, komu zależało na uciszeniu jej brata. Wkrótce razem z Alexandrem odkrywają kolejną rodzinną tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)