Dżentelmeni i wieśniacy 3 (1/6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Biznesmen Cezary Nowicki, znany jako Axel, korzysta z wszelkich wygód i atrakcji, które oferuje Warszawa. Wojtek Plis to rolnik na pół etatu, lubi disco polo. Obu panów czekają niezwykłe wyzwania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trzecia seria show, w którym dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma mężczyzn z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu, zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

Dżentelmen i biznesmen Cezary Nowicki, znany jako Axel, mieszka w Warszawie, gdzie korzysta z wszelkich dostępnych wygód i atrakcji. Na prowincji próżno ich szukać. Wojtek Plis to rolnik na pół etatu, który śpiewa disco polo. Do stolicy przyjedzie prosto ze wsi Kraczkowa w województwie podkarpackim. Obu panów czekają niezwykłe wyzwania i nowe doświadczenia.