Dżentelmeni i wieśniacy 2 (2/6)

Dżentelmeni i wieśniacy 2 (2/6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Głoszący Słowo Boże mieszkaniec wsi Węgliska, zwany Amiszem, na kilka dni zawita do stolicy, gdzie będzie musiał stoczyć walkę z pokusami. Czekają go impreza, gra w kręgle i sesja fotograficzna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doskonale znana widzom formuła programu, w którym tym razem bohaterami są mężczyźni. W każdym odcinku dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma facetów z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Chłopaki będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika, czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna, będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie, oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

Głoszący Słowo Boże mieszkaniec wsi Węgliska, zwany Amiszem, na kilka dni zawita do stolicy, gdzie będzie musiał stoczyć walkę z czyhającymi na niego pokusami. Czekają go huczna impreza, gra w kręgle, a także sesja fotograficzna w towarzystwie roznegliżowanych modelek. Tymczasem w jego "Jakubowej zagrodzie" żona wraz z siedmiorgiem dzieci będzie gościć modela z Warszawy - Gabriela. Elegancki singiel, który nie szczędzi pieniędzy na stroje i rozrywki, będzie musiał zaopatrzyć liczną rodzinę w jedzenie i ubrania za... 130 złotych. Zmierzy się także z innymi wyzwaniami codziennego życia w wiejskim gospodarstwie.

Zobacz także