Dżentelmeni i wieśniacy 2 (1/6)

Dżentelmeni i wieśniacy 2 (1/6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Bohaterem programu jest Przemek z Warszawy, który uda się w Bieszczady do wsi Jaćmierz. Elegant zajmuje kierownicze stanowisko w korporacji. Widzowie przekonają się, czy poradzi sobie na wsi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doskonale znana widzom formuła programu, w którym tym razem bohaterami są mężczyźni. W każdym odcinku dwóch panów z przeciwstawnych sobie światów na trzy dni zamienia się rolami i trafia do miejsc, które znają jedynie ze słyszenia. Duma facetów z miasta zostanie skonfrontowana z surową rzeczywistością życia na wsi. Chłopaki będą musieli zrezygnować z luksusowych aut na rzecz ciągnika, czy furmanki. Natomiast wiejscy gospodarze będą próbowali odnaleźć się w wielkomiejskich salonach. Wówczas okaże się, czy ceniący markowe ciuchy mężczyzna, będzie potrafił ubrać się w wiejskim lumpeksie, oraz czy gospodarz, który nie przywiązuje uwagi do wyglądu zniesie depilację całego ciała i sprosta trendom. Nie zabraknie też męskich porachunków i przepychanek.

W tym odcinku

Bohaterem programu jest Przemek z Warszawy, który uda się w Bieszczady do wsi Jaćmierz. Elegant pracuje w międzynarodowej korporacji, gdzie zajmuje kierownicze stanowisko. Żyje luksusowo i często bawi się z przyjaciółmi na mieście. Mężczyzna pasjonuje się aktorstwem, otacza ładnymi przedmiotami i ceni sobie rozrywki na poziomie. Jest przekonany o tym, że nie ma rzeczy, z którą sobie nie poradzi. Widzowie przekonają się, czy ta zasada sprawdzi się także, gdy mężczyzna trafi na wieś i będzie musiał wykorzystać swój negocjatorski talent przy zakupie kóz. Tymczasem jego miejsce zajmie Janek, który pod Sanokiem hobbystycznie prowadzi spore gospodarstwo. Hodowca krów spróbuje m.in. nauki tańca, jazdy na lodowisku i konsumpcji sushi pałeczkami.

Zobacz także