Dyżur (3)

Dyżur (3)

serial dokumentalny Polska 2009-2010   od 12 lat
W skrócie:Lekarze podejmują walkę o zdrowie pijanego nastolatka, który podczas zabawy z kolegami złamał szczękę. Poznamy też innych pacjentów, którzy przez alkohol trafili na oddział ratunkowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy serialu towarzyszą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Prezentują kulisy zabiegów i badań diagnostycznych, a wybrani pacjenci mówią o tym, co sprawiło, że trafili na ten właśnie oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

Lekarze podejmują walkę o zdrowie pijanego nastolatka, który podczas szaleńczej zabawy z kolegami złamał szczękę. Poznamy również innych pacjentów, których kuriozalne działania spowodowane nadużyciem alkoholu doprowadziły ich na oddział ratunkowy. Przyjrzymy się też walce o zdrowie dziecka oraz ofiary wypadku drogowego.

Zobacz także