Dyżur 2 (28)

serial dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Praca na oddziale ratunkowym przysparza lekarzom sporo stresu, do tego nierzadko nie mają nawet chwili, by odpocząć. Jednak tym razem ich pacjent jest skory do współpracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy serialu towarzyszą z kamerą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Pokazane zostaną zabiegi i badania diagnostyczne, a wybrani pacjenci opowiedzą, co sprawiło, że trafili na ten oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

Praca na oddziale ratunkowym przysparza lekarzom sporo stresu, do tego nierzadko nie mają nawet chwili, by odpocząć. Jednak tym razem ich pacjent jest skory do współpracy i bez większych problemów daje zszyć sobie głowę. Oprócz niego na oddział trafia mężczyzna, u którego podejrzewa się krwawienie śródczaszkowe. Pacjent jest agresywny, więc lekarze muszą zastosować środki uspokajające.

Zobacz także