Dyżur 2 (21)

serial dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Widzowie zobaczą, jak wygląda zabieg koronografii. Na oddział trafia też niedoszła samobójczyni Ewa. Kobieta nie reaguje na bodźce zewnętrzne, jednak od czasu do czasu odzyskuje przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Twórcy serialu towarzyszą z kamerą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Pokazane zostaną zabiegi i badania diagnostyczne, a wybrani pacjenci opowiedzą, co sprawiło, że trafili na ten oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

W tym odcinku zobaczymy, jak wygląda zabieg koronografii. Na oddział trafia też niedoszła samobójczyni Ewa. Kobieta nie reaguje na bodźce zewnętrzne, jednak od czasu do czasu odzyskuje przytomność, powtarza imię Andrzej i macha rękami. Personel medyczny opiekuje się również prostytutką poranioną przez zazdrosnego męża.

Zobacz także