Dyżur 2 (17)

serial dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Widzowie przekonają się, jak niebezpieczne może się okazać wykonywanie zwykłych prac ogrodowych. Na oddział trafiają też pacjent z zawałem serca i mężczyzna skatowany kijem baseballowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 3 listopada
za 12 dni
5:00 TV Puls

Opis

Twórcy serialu towarzyszą z kamerą personelowi medycznemu w jego codziennej pracy na szpitalnym oddziale ratunkowym. Pokazane zostaną zabiegi i badania diagnostyczne, a wybrani pacjenci opowiedzą, co sprawiło, że trafili na ten oddział. Przekonamy się też, jakie będą ich dalsze losy. Przewodnikami po tym świecie ludzkich dramatów, cierpień i wzruszeń będą doświadczeni lekarze - Wojciech Moraczewski oraz Dymitr Książek. W ich rękach spoczywa niejednokrotnie zdrowie i życie pacjentów.

W tym odcinku

W tym odcinku zobaczymy, jak niebezpieczne może się okazać wykonywanie zwykłych prac ogrodowych. Do szpitala trafia również Ukrainiec, który uległ poważnemu wypadkowi w pracy. Dodatkowo na oddział niemal w tej samej chwili zostają przywiezione dwie ofiary wypadku samochodowego, pacjent z zawałem serca, a także mężczyzna skatowany kijem baseballowym. Lekarze mają pełne ręce roboty.

Zobacz także