Dwóch i pół 5: Large Birds, Spiders and Mom (1)

Dwóch i pół

sezon 5 odc. 1: Large Birds, Spiders and Mom

(Two and a Half Men: Large Birds, Spiders and Mom)

serial komediowy USA 2007-2008   od 7 lat
Występują:Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Conchata Ferrell
Reżyseria:Ted Wass
W skrócie:Zaczyna się kolejny rok szkolny. Charlie i Alan robią wszystko, by uprzyjemnić Jake'owi ten dzień. Paradoksalnie ich starania mogą jeszcze bardziej stresować ucznia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 1 października
za 8 dni
6:00 Comedy Central

Opis

Piąta seria przygód braci Harperów. Jake dorasta i przysparza coraz poważniejszych problemów swemu ojcu Alanowi i wujowi Charliemu. Chłopiec wnosi do domu niepokój, ale i tak nie jest bardziej uciążliwy niż jego egocentryczna babcia Evelyn. Konflikty narastają również podczas wizyt byłej żony Alana, Judith. Obecna gosposia Charliego, Berta, ma wyjątkowo trudny charakter. Mimo spięć między domownikami, Charlie i Alan ze wszystkich sił starają się, aby przetrwały rodzinne więzi.

W tym odcinku

Jake dorasta i przysparza coraz poważniejszych problemów swemu ojcu Alanowi i wujowi Charliemu. Chłopiec wnosi do domu niepokój, ale i tak nie jest bardziej uciążliwy niż jego egocentryczna babcia Evelyn. Konflikty narastają również podczas wizyt byłej żony Alana, Judith. Obecna gosposia Charliego, Berta, ma wyjątkowo trudny charakter. Mimo spięć między domownikami, Charlie i Alan ze wszystkich sił starają się, aby przetrwały rodzinne więzi. Robią to dla dobra Jake'a. Zaczyna się kolejny rok szkolny. Charlie i Alan robią wszystko, by uprzyjemnić Jake'owi ten dzień, co jeszcze bardziej stresuje chłopca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także