Dwóch i pół 3: The Spit-Covered Cobbler (18)

Dwóch i pół

sezon 3 odc. 18: The Spit-Covered Cobbler

(Two and a Half Men: The Spit-Covered Cobbler)

serial komediowy USA 2005   b.o.
Występują:Charlie Sheen, Jon Cryer, Conchata Ferrell, Angus T. Jones
Reżyseria:Gary Halvorson
W skrócie:Alan popada w kłopoty finansowe za sprawą swej nowej dziewczyny, Kandi. Wbrew radom brata wydaje ostatnie oszczędności i nie ma już nawet na alimenty dla byłej żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Charlie Harper (Charlie Sheen) prowadził do pewnego czasu niczym nieskrępowane życie zamożnego kawalera. Ta idylla skończyła się jednak, gdy wprowadził się do niego jego brat Alan (Jon Cryer) ze swoim 10-letnim synkiem Jakiem (Angus T. Jones). Pomimo wielu przeszkód bracia znaleźli nić porozumienia. Obaj kochają Jake'a i chcą stworzyć mu prawdziwy dom.

W tym odcinku

Alan popada w kłopoty finansowe. Wszystkiemu winna jest jego dziewczyna Kandi, której potrzeby życiowe nie mieszczą się w możliwościach budżetowych Alana. Kiedy stary samochód Kandi się psuje, Alan kupuje jej nowy model. Charlie radzi bratu, aby rozstał się z dziewczyną, ale ten zamiast to uczynić, wydaje ostatnie oszczędności na Kandi. Wkrótce brakuje mu już pieniędzy na alimenty dla byłej żony, Judith. Alan liczy, że w tej trudnej sytuacji pomoże mu właśnie jego brat Charlie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)