Duch Eleny (82)

Duch Eleny

odc. 82

(El fantasma de Elena)

telenowela USA 2010   od 12 lat
Występują:Segundo Cernadas, Karen Garcia, Elizabeth Gutierrez, Michelle Jones
Reżyseria:Nicolás Di Blasi, David Posada
W skrócie:Nena i Latona na policji przyznają się do winy. Dulce próbuje zabić Elenę, na ratunek przybywają Ruth i detektyw Martin. Felipa informuje Jesuse, że Mauricio jest biologicznym ojcem Milady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eduardo (Segundo Cernadas) zostaje ranny w wypadku samochodowym. Przypadkiem znajduje go Elena Lafé (Elizabeth Gutierrez). Oboje szaleńczo się w sobie zakochują, a kobieta wprowadza się do olbrzymiego domu swego wybranka. Niestety czeka tam na Elenę przykra niespodzianka. Członkowie rodziny Eduarda nie chcą jej zaakceptować. Na domiar złego prawdziwy koszmar kobiety dopiero się zaczyna. Pewnego dnia ze strychu dobiegają ją tajemnicze odgłosy. Wkrótce Elena będzie musiała stanąć twarzą w twarz z duchem żony swojego ukochanego Eduarda.

W tym odcinku

Nena i Latona podczas składania zeznań na policji, przyznają się do winy. Dulce próbuje zabić Elenę, na ratunek przyjeżdżają Ruth i detektyw Martin. Felipa informuje Jesuse, że Mauricio jest biologicznym ojcem Milady. Podczas ceremonii ślubnej Andera mdleje. Doktor Tapia obawia się, że Andrea wkrótce może umrzeć. Eduardo wyznaje prawdę Michaelowi i Luci na temat faktycznego stanu zdrowia dziewczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)