Duch Eleny (116)

Duch Eleny

odc. 116

(El fantasma de Elena)

telenowela USA 2010   od 12 lat
Występują:Segundo Cernadas, Karen Garcia, Elizabeth Gutierrez, Michelle Jones
Reżyseria:Nicolás Di Blasi, David Posada
W skrócie:Eduardo, Elena i detektyw udają się na miejsce przekazania okupu. Policja obmyśla plan schwytania bliźniaczki. Gdy Elena i Eduardo wracają do posiadłości, bliźniaczka próbuje zabić dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Eduardo (Segundo Cernadas) zostaje ranny w wypadku samochodowym. Przypadkiem znajduje go Elena Lafé (Elizabeth Gutierrez). Oboje szaleńczo się w sobie zakochują, a kobieta wprowadza się do olbrzymiego domu swego wybranka. Niestety czeka tam na Elenę przykra niespodzianka. Członkowie rodziny Eduarda nie chcą jej zaakceptować. Na domiar złego prawdziwy koszmar kobiety dopiero się zaczyna. Pewnego dnia ze strychu dobiegają ją tajemnicze odgłosy. Wkrótce Elena będzie musiała stanąć twarzą w twarz z duchem żony swojego ukochanego Eduarda.

W tym odcinku

Eduardo, Elena i detektyw Martin udają się na miejsce przekazania okupu. Policja obmyśla plan schwytania bliźniaczki. Okazuje się jednak, że to pułapka. Gdy Elena i Eduardo wracają do posiadłości, bliźniaczka próbuje zabić dziecko. Dzięki interwencji ducha Danieli, udaje się uratować Tomasa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)