Drwale i inne opowieści Bieszczadu (69)
serial dokumentalny Polska 2019-2022
| W skrócie: | Krzysztof Bross chce sprawić Hani prezent. Kupuje jej klacz. Wazon dokonuje fascynującego odkrycia. Udaje mu się zarejestrować na kamerze żbika. Zdzisław Pele pomimo zimy codziennie gra w piłkę. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.
W tym odcinku
Krzysztof Bross chce sprawić Hani prezent i kupuje jej klacz do konnej jazdy. Hos nie ujawnia się ze swoim życiem uczuciowym. Wazon dokonuje fascynującego odkrycia. Udaje mu się zarejestrować na kamerze trudne do zaobserwowania w Bieszczadach zwierzę - żbika. Andrzej Rudy twierdzi, że stworzyły go konie. Zdzisław Pele pomimo zimy codziennie gra w piłkę. Dzięki ochronnemu kombinezonowi Jankowi Samolotowi udało się uniknąć niebezpiecznego wypadku.
Zobacz także
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (106) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 1:25
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (107) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 1:55
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (154) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 5:05
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (80) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 5:05
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (11) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 5:10
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (81) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 5:35
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (155) - serial dokumentalny - noc śr./czw., 5 na 6 listopada 5:35 i 1 późniejsza emisja
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (92) - serial dokumentalny - czwartek, 6 listopada 20:05 i 2 późniejsze emisje
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (93) - serial dokumentalny - czwartek, 6 listopada 20:35 i 2 późniejsze emisje
- Drwale i inne opowieści Bieszczadu (94) - serial dokumentalny - czwartek, 6 listopada 21:05 i 2 późniejsze emisje