Drużyna A (14)

Drużyna A (14)

(The A-Team: A Nice Place to Visit)

serial sensacyjny USA 1983   od 12 lat
Występują:George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict
Reżyseria:Bernard McEveety
W skrócie:Członkowie drużyny jadą do Barlow Creek na pogrzeb przyjaciela. Dowiadują się, że kontrolująca okolicę rodzina Watkinsów nie pozwala wziąć udział w uroczystości nikomu prócz żony zmarłego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy czterech fałszywie oskarżonych o złamanie prawa weteranów wojny w Wietnamie, którzy zdecydowali się zostać najemnikami. Pułkownik John "Hannibal" Smith (George Peppard), sierżant Bosco Albert "B.A." Baracus (Mr. T), porucznik Templeton "Buźka" Peck (Dirk Benedict) i kapitan Howling "Mad" Murdock (Dwight Schultz) działają na granicy prawa, walcząc z przestępcami i szukając możliwości oczyszczenia się z zarzutów.

W tym odcinku

Członkowie "Drużyny A" jadą do miasteczka Barlow Creek na pogrzeb przyjaciela, Raya Brennera. Na miejscu dowiadują się, że kontrolująca okolicę rodzina Watkinsów nie pozwala wziąć udział w uroczystości nikomu prócz żony zmarłego. Wkrótce Hannibal i jego ludzie zostają zaatakowani przez gangsterów i wyrzuceni z miasteczka. Postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i zakończyć ich terror w Barlow Creek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także