Drużyna A (1)

(The A-Team: Dishpan Man)

serial sensacyjny USA 1986   od 12 lat
Występują:George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict
Reżyseria:Tony Mordente
W skrócie:Hannibal trafia do szpitala na skutek obrażeń, których doznał na planie filmowym. Stamtąd zostaje uprowadzony przez ludzi Stockwella. Oficer chce, by uratował zakładników porwanego samolotu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy czterech fałszywie oskarżonych o złamanie prawa weteranów wojny w Wietnamie, którzy zdecydowali się zostać najemnikami. Pułkownik John "Hannibal" Smith (George Peppard), sierżant Bosco Albert "B.A." Baracus (Mr. T), porucznik Templeton "Buźka" Peck (Dirk Benedict) i kapitan Howling "Mad" Murdock (Dwight Schultz) działają na granicy prawa, walcząc z przestępcami i szukając możliwości oczyszczenia się z zarzutów.

W tym odcinku

Hannibal trafia do szpitala na skutek obrażeń, których doznał na planie filmowym. Stamtąd zostaje uprowadzony przez ludzi emerytowanego generała Stockwella. Oficer chce, by weteran uratował zakładników porwanego w Hiszpanii samolotu. Jednym z nich jest kapitan Curtis, który może dowieść niewinności członków Drużyny A. Hannibal i jego ludzie przyjmują misję i wyruszają na Półwysep Iberyjski. Towarzyszy im specjalista od efektów specjalnych, Frankie Santana, przez którego Hannibal trafił wcześniej do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)