Drużyna A (1)

Drużyna A (1)

(The A-Team: Mexican Slayride (Part 1))

serial sensacyjny USA 1983   od 12 lat
Występują:George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T, Dirk Benedict
Reżyseria:Rod Holcomb
W skrócie:Pomocy członków 'Drużyny A' szuka reporterka Amy Allen, której współpracownik został porwany przez meksykański gang. Wkrótce okazuje się, że dziennikarza uprowadził handlarz narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy czterech fałszywie oskarżonych o złamanie prawa weteranów wojny w Wietnamie, którzy zdecydowali się zostać najemnikami. Pułkownik John "Hannibal" Smith (George Peppard), sierżant Bosco Albert "B.A." Baracus (Mr. T), porucznik Templeton "Buźka" Peck (Dirk Benedict) i kapitan Howling "Mad" Murdock (Dwight Schultz) działają na granicy prawa, walcząc z przestępcami i szukając możliwości oczyszczenia się z zarzutów.

W tym odcinku

Pomocy członków "Drużyny A" szuka reporterka Amy Allen (Melinda Culea), której współpracownik został porwany przez meksykański gang. Ścigani przez pułkownika Lyncha (William Lucking) weterani opracowują plan odbicia swojego pilota, Murdocka, ze szpitala psychiatrycznego, by z jego pomocą dostać się do Meksyku. Wkrótce okazuje się, że poszukiwany przez nich dziennikarz został uprowadzony przez handlarza narkotyków, Valdeza (Sergio Calderón).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także