Druga twarz (7/8)

Druga twarz (7/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Marcin Tyszka przyprowadzi do studia Marka, który uważa, że więcej znaczy lepiej. Agnieszka zmaga się z problemem, który opanował całe jej ciało. Jako trzecia do ekspertów zgłosi się Kaja.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca program Karolina Gilon dołoży wszelkich starań, aby pomóc ludziom, którzy swoim nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem wywołują niechęć otoczenia. W metamorfozie bohaterów pomogą jej uznani eksperci od wizerunku - Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański i Marcin Tyszka. Razem z nimi spróbuje znaleźć kompromis pomiędzy potrzebą wyróżnienia i akceptacji. Prezenterka wykorzysta do osiągnięcia celu niecodzienne metody i prowokacje. Sprawdzi jak na kolczyki w ciele reagują dzieci, czy tatuaże przeszkadzają w zdobyciu pracy oraz czy ludzie z kolorowymi włosami mogą być traktowani poważnie podczas spotkań biznesowych. Obok ludzi z odstraszającym wizerunkiem pojawia się też osoby, którym doskwierają kompleksy z powodu nadmiernego owłosienia, czy nieudanego zabiegu kosmetycznego. Bohaterowie ujrzą swoje nowe oblicze i dostaną szansę na zupełnie inne życie.

Marcin Tyszka przyprowadzi do studia Marka, buntowniczego chłopaka, który uważa, że więcej znaczy lepiej. Kolejna bohaterka, Agnieszka zmaga się ze "znamiennym problemem", które opanowało całe jej ciało. W końcu wkradło się też w jej umysł i sprawiło, że kompletnie przestała w siebie wierzyć. Jako trzecia do ekspertów zgłosi się Kaja. Dziewczyna zna się na technikach wojskowych, ale techniki makijażu są dla niej niczym pole minowe. Widzowie zobaczą, jak za sprawą jednego z uczestników napięcie w studio sięgnie zenitu. Malwina Wędzikowska zakończy współpracę z jednym z bohaterów. Karolina Gilon odkryje tajniki nowego języka, którym włada niepokojący mężczyzna. Do Mariusza Dzwonka i Łukasza Urbańskiego dołączy ekspert wizerunkowy Piotr Kałuża. Razem spróbują zaradzić pewnemu problemowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)