Druga twarz 3 (11/12)

Druga twarz 3 (11/12)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Karolina Gilon spotka się z kobietą, której garderoba może przerażać, a bezkompromisowy wizerunek sprawia, że matki z dziećmi wpadają w panikę. W programie pojawi się także wielbiciel prowokacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca Karolina Gilon pomaga osobom, które swoim wizerunkiem wywołują niechęć otoczenia. W tym sezonie wspomogą ją nie tylko fotograf Marcin Tyszka, fryzjer Łukasz Urbański i stylistka Malwina Wędzikowska, ale także znany muzyk Mariusz "Demon" Dzwonek i kultowy krakowski barman Jacek "Kaka" Jenczewski. Eksperci sięgną po niecodzienne metamorfozy i prowokacje. Sprawdzą m.in., jak dzieci reagują na kolczyki w twarzy, czy tatuaż naprawdę przeszkadza w zdobyciu pracy i czy człowiek z kolorowymi włosami może być traktowany poważnie przy negocjacjach biznesowych.

Karolina Gilon spotka się z kobietą, której garderoba może przerażać, a bezkompromisowy i wyzywający wizerunek sprawia, że matki z dziećmi wpadają w panikę. W programie pojawi się także wielbiciel prowokacji, którego cieszą niedwuznaczne, seksualne propozycje. Marcinowi Tyszce zrzednie mina. Marzenie bohatera go zbulwersuje i sprawi, że fotograf opuści studio, nie zgadzając się na metamorfozę. Z kolei Łukasz Urbański przyprowadzi... klauna. Emocji w tym odcinku z pewnością nie zabraknie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)