Druga twarz (1/8)

Druga twarz (1/8)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański, Marcin Tyszka
W skrócie:Wśród osobliwych przypadków pojawi się kobieta, której nieskazitelne ciało przestało być atutem. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć swoje nowe oblicze i wybrać lepszą wersję siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadząca program Karolina Gilon dołoży wszelkich starań, aby pomóc ludziom, którzy swoim nietypowym i kontrowersyjnym wyglądem wywołują niechęć otoczenia. W metamorfozie bohaterów pomogą jej uznani eksperci od wizerunku - Malwina Wędzikowska, Łukasz Urbański i Marcin Tyszka. Razem z nimi spróbuje znaleźć kompromis pomiędzy potrzebą wyróżnienia i akceptacji. Prezenterka wykorzysta do osiągnięcia celu niecodzienne metody i prowokacje. Sprawdzi jak na kolczyki w ciele reagują dzieci, czy tatuaże przeszkadzają w zdobyciu pracy oraz czy ludzie z kolorowymi włosami mogą być traktowani poważnie podczas spotkań biznesowych. Obok ludzi z odstraszającym wizerunkiem pojawia się też osoby, którym doskwierają kompleksy z powodu nadmiernego owłosienia, czy nieudanego zabiegu kosmetycznego. Bohaterowie ujrzą swoje nowe oblicze i dostaną szansę na zupełnie inne życie.

W tym odcinku poznamy matkę, która wstydzi się własnego syna i nazywa go "potworem". Widzowie przekonają się jaką tajemnicę skrywa ich relacja. Druga bohaterką będzie "stara cyganka". Wśród osobliwych przypadków pojawi się też kobieta, której nieskazitelne ciało przestało być atutem. Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zobaczyć swoje zupełnie nowe oblicze i wybrać lepszą wersję siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także