Druga szansa (5/13)

Druga szansa (5/13)

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski
W skrócie:Marcin kradnie płytę z nagraniem operacji Bronka. Kinga proponuje mu zatrudnienie się w klinice w Bostonie. Przyszłość serialu 'Szansa' pozostaje niepewna. Ksawery nie przychodzi na nagranie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Marcin kradnie płytę z nagraniem operacji Bronka. Kinga proponuje mu wyjazd do Bostonu i zatrudnienie się w klinice. Przed podjęciem ostatecznej decyzji lekarz chce spędzić trochę czasu w domku w lesie. Kiedy Kinga i Ksawery jadą go odwiedzić, okazuje się, że Marcina tam nie ma. Tymczasem Justyna namawia Ksawerego do nagrania płyty. Chłopak woli jednak poczekać na przerwę w zdjęciach. Młoda artystka otrzymuje od Anny Starczyńskiej szansę zrobienia kariery. Rafał, który występuje w Bandzie jako stand-uper, prosi Monikę, by została jego agentką. Losy serialu "Szansa" wciąż pozostają niepewne. Prezes telewizji zatrudnił do jednej z ról swoją kochankę. Borecka sprzeciwia mu się i próbuje odsunąć dziewczynę. Produkcję wspiera Adam. Ksawery nie przychodzi na nagranie z powodów rodzinnych. Monika dowiaduje się od Justyny, że chłopak wyjechał do Jedlicz. Kobieta postanawia tam pojechać. Na miejscu odkrywa tajemnicę Marcina dotyczącą jego brata, Pawła, który zginął tragicznie przed laty.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także