Druga szansa (3/13)

Druga szansa (3/13)

serial obyczajowy Polska 2016   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski, Bartłomiej Topa, Rafał Królikowski
W skrócie:Monika i szefowie stacji czekają na wyniki oglądalności serialu 'Szansa'. Starczyńska proponuje Zeitowi spłatę długów w zamian za udziały w firmie. Sara przeprowadza poważną rozmowę z matką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Monika Borecka wróciła na szczyty popularności. W nowym sezonie serialu pojawią się nowe intrygi, bohaterowie odnosić będą sukcesy, ale poniosą też porażki. Niektórzy z bohaterów odkryją swoje drugie oblicza, by ujawnić dotąd głęboko skrywane tajemnice. Do znanej obsady dołączy Bartłomiej Topa, który wcieli się w prezesa zarządu telewizji.

W tym odcinku

Monika i szefowie stacji z niecierpliwością czekają na pierwsze wyniki oglądalności serialu "Szansa". Problemy związane z jego realizacją sprawiają, że pojawia się realna groźba zawieszenia projektu. Starczyńska proponuje Zeitowi spłatę jego długów w zamian za przejęcie udziałów w firmie. Sara przeprowadza poważną rozmowę z matką. Dochodzi do wniosku, że aby zacząć nowy etap w swoim życiu, musi uporządkować pewne sprawy i przestać kłamać. Do Bronka docierają dobre wieści w sprawie przeszczepu nerki. Pojawia się dawca. Problem w tym, że w szpitalu, gdzie on przebywa, nie ma lekarza, który byłby w stanie pobrać organ. Marcin postanawia sam to zrobić i rusza w szaleńczą podróż karetką. W drodze samochód ulega awarii. Wówczas z pomocą przychodzą lekarzowi... Monika i Adam. W końcu dochodzi do przeszczepu nerki. Operację przeprowadzają Marcin i Kinga. Początkowo wszystko przebiega zgodnie z planem. Pod koniec zabiegu stan mężczyzny gwałtownie się jednak pogarsza.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także