Druga strona medalu: Anna Domińska z domu Wałęsa (2/8)

Druga strona medalu: Anna Domińska z domu Wałęsa (2/8)

talk-show Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Gościem Jolanty Pieńkowskiej jest córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska. Anna m.in. wyjaśnia, dlaczego wystąpiła do sądu z pozwem przeciwko tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 22 stycznia
jutro
1:55 TVN 7

Opis

Jolanta Pieńkowska w swoim autorskim programie przedstawia konkretne wydarzenia, które odbiły się głośnym echem w mediach, a narosło wokół nich wiele niedomówień i interpretacji. Prowadząca zaprosi do programu Otylię Jędrzejczak i Kazimierza Marcinkiewicza. Goście rzucą nowe światło na pozornie znane fakty i rozwieją wątpliwości dotyczące ich osoby. W programie Jolanta Pieńkowska dotrze również do zagranicznych bohaterów.

Gościem Jolanty Pieńkowskiej jest córka Lecha Wałęsy, Anna Domińska. Opowiada ona o tym, jak wyglądało jej dzieciństwo, kiedy mieszkała z rodzicami i ośmiorgiem rodzeństwa w Gdańsku. Wyznaje, co czuje, przejeżdżając obok tamtejszej stoczni. Prowadząca pyta ją również o obecne życie prywatne z dwójką dzieci i mężem - sekretarzem Lecha Wałęsy. Anna Domińska wyjaśnia, dlaczego wystąpiła do sądu z pozwem przeciwko obraźliwym tezom zawartym w książce Pawła Zyzaka na temat jej ojca.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także