Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8)

Druga strona medalu: Aleksander Gawronik (3/8)

talk-show Polska 2009   od 12 lat
W skrócie:Gościem Jolanty Pieńkowskiej jest biznesmen i były senator Aleksander Gawronik. W 2004 roku sąd skazał go na karę ośmiu lat pozbawienia wolności za wyłudzenie ponad 9 milionów podatku VAT.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 25 lipca
za 11 dni
2:15 TVN 7

Opis

Jolanta Pieńkowska w swoim autorskim programie przedstawia konkretne wydarzenia, które odbiły się głośnym echem w mediach, a narosło wokół nich wiele niedomówień i interpretacji. Prowadząca zaprosi do programu Otylię Jędrzejczak i Kazimierza Marcinkiewicza. Goście rzucą nowe światło na pozornie znane fakty i rozwieją wątpliwości dotyczące ich osoby. W programie Jolanta Pieńkowska dotrze również do zagranicznych bohaterów.

Gościem Jolanty Pieńkowskiej jest biznesmen i były senator Aleksander Gawronik. W 2004 roku sąd skazał go na karę ośmiu lat pozbawienia wolności za wyłudzenie ponad 9 milionów złotych nienależnego podatku VAT. Był on także posądzany o kradzież mienia spółki Art-B i kontakty z mafią. Nigdy nie przyznał się do winy. W pierwszym wywiadzie po opuszczeniu więzienia opowiada o swoim pobycie tam, nakłanianiu go do samobójstwa, pracoholizmie oraz trudnych relacjach z rodziną.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także