Druga strona medalu 2: Aneta Krawczyk (1/7)

Druga strona medalu 2: Aneta Krawczyk (1/7)

talk-show Polska 2010   od 12 lat
W skrócie:Gościem programu jest Aneta Krawczyk, bohaterka seksafery w Samoobronie. Opowiada dziennikarzom m.in. o upokorzeniu, które ją spotkało.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jolanta Pieńkowska w swoim autorskim programie przedstawia konkretne wydarzenia, które odbiły się głośnym echem w mediach, a narosło wokół nich wiele niedomówień i interpretacji. Goście rzucą nowe światło na pozornie znane fakty i rozwieją wątpliwości dotyczące ich osoby. W programie Jolanta Pieńkowska dotrze również do zagranicznych bohaterów.

Gościem wydania jest Aneta Krawczyk - bohaterka głośnej seksafery w Samoobronie. Cała Polska poznała ją w grudniu 2006 roku, kiedy w "Gazecie Wyborczej" ukazał się sensacyjny artykuł "Praca za seks". Opisano w nim praktyki molestowania seksualnego kobiet w Samoobronie. Aneta Krawczyk opowiedziała dziennikarzom ze szczegółami, jak przez lata była wykorzystywana i upokarzana przez liderów partii. Teraz odpowie Jolancie Pieńkowskiej między innymi na pytanie, czy ma poczucie zwycięstwa i czy żałuje tego, co zrobiła.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także