Dr House 7: Słoniowa pamięć (12)

Dr House

sezon 7 odc. 12: Słoniowa pamięć

(House M.D.: You Must Remember This)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard
Reżyseria:David Platt
W skrócie:Do szpitala trafia kelnerka, która straciła władzę w nogach. Lekarze wykrywają też arytmię serca. House'a intryguje fakt, że kobieta dysponuje 'pamięcią doskonałą'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Do szpitala trafia kelnerka (Tina Holmes), która straciła władzę w nogach. Dodatkowo u pacjentki lekarze wykrywają arytmię serca. House'a intryguje jednak co innego - kobieta dysponuje doskonałą pamięcią. Potrafi przywołać wszystkie zdarzenia ze swojego życia od czasów szkolnych. W postawieniu diagnozy przeszkadza jednak starsza siostra pacjentki (Claire Rankin). Taub nie zalicza okresowego testu z patologii. Może przez to stracić posadę i prawo do wykonywania zawodu. House namawia Wilsona, by zaczął chodzić na randki. Przypadkiem odkrywa, że lekarz ma już nową przyjaciółkę, Sarę. Nie chce jednak nic o niej powiedzieć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)