Dr House 7: Lekarz rodzinny (11)

Dr House

sezon 7 odc. 11: Lekarz rodzinny

(House M.D.: Family Practice)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard
Reżyseria:Miguel Sapochnik
W skrócie:Arlene dostaje kołatania serca i zostaje pacjentką House'a Gdy lekarz udowadnia jej, że cierpi na hipochondrię - obraża się. Lisa prosi jednak, by nadal nadzorował przypadek jej matki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

W czasie wspólnych zakupów z córkami - Lisą i Lucindą - Arlene dostaje kołatania serca. Po krótkim badaniu Cuddy uznaje, że kobieta musi natychmiast trafić do szpitala. Arlene zostaje pacjentką House'a, ale gdy lekarz udowadnia jej, że cierpi na hipochondrię, obraża się. Lisa prosi jednak, by nadal opiekował się jej matką. Dociekliwy House przy okazji stawiania diagnozy poznaje szczegóły z życia pacjentki, o których nie wiedziały nawet jej córki. Po rozwodzie z Rachel Taub wpada w kłopoty finansowe. Była żona załatwia mu pracę konsultanta medycznego w kancelarii prawniczej brata. Przynosi to upragniony zastrzyk gotówki, ale też nowe problemy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)