Dr House 7: Antybohater (9)

Dr House

sezon 7 odc. 9: Antybohater

(House M.D.: Larger Than Life)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Candice Bergen, Omar Epps
Reżyseria:Miguel Sapochnik
W skrócie:Na stacji metra artysta rzuca się na ratunek chorej na epilepsję kobiecie, która upadła na tory. Zaraz sam traci przytomność.. House twierdzi, że ten przypływ heroizmu jest objawem choroby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Pewien muzyk zabiera swoją córkę do zoo. Na stacji metra artysta rzuca się na ratunek chorej na epilepsję kobiecie, która upadła na tory tuż przed nadjeżdżającą kolejką. Chwilę później sam jednak traci przytomność. Wszyscy są pod wrażeniem odwagi pacjenta. Masters upiera się, że nagłe zasłabnięcie wywołała infekcja, tymczasem House twierdzi, że to nagły przypływ heroizmu jest objawem chorobowym. Gregory próbuje wymigać od kolacji urodzinowej z matką Cuddy, Arlene (Candice Bergen). Taub trafia na plakaty reklamujące szpital. Żona zaczyna okazywać mu pewne względy, jednak lekarz wcale nie jest z tego powodu szczęśliwszy. W problemach małżeńskich pacjenta dostrzega podobieństwo do własnych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)