Dr House (3/23)

Dr House

sezon 7 odc. 3/23

(House M.D.: Unwritten)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard
Reżyseria:Greg Yaitanes
W skrócie:Do szpitala trafia pisarka Alice, której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. House jest fanem jej detektywistycznych powieści. Uważa, że diagnoza kryje się w nowej książce Alice.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie członków zespołu diagnostycznego z kliniki Princeton-Plainsboro w New Jersey. Na czele grupy stoi wybitny specjalista doktor Gregory House, który ma opinię człowieka o trudnym charakterze.

W tym odcinku

Do szpitala trafia pisarka Alice (Amy Irving), której napad drgawkowy udaremnił próbę samobójczą. House, który jest wielkim fanem jej detektywistycznych powieści dla nastolatek, zatrzymuje ją na obserwację, gdyż podejrzewa, że kobieta znów targnie się na swoje życie. Lekarze mają problem z postawieniem trafnej diagnozy. Gregory jest przekonany, że odpowiedź kryje się na ostatnich stronach nowej książki Alice. W związku Cuddy i House'a pojawiają się pierwsze trudności. Lekarz, by zapobiec jego zdaniem nieuchronnemu zakończeniu romansu z Lisą, stara się znaleźć coś, co ich łączy. Zaprasza Wilsona i jego dziewczynę Sam (Cynthia Watros) na podwójną randkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także