Dożywotniacy: Krzysztof Zalewski (3)

Dożywotniacy: Krzysztof Zalewski (3)

serial dokumentalny
W skrócie:W 2002 r. pewien pracownik, który miał wcześniej problemy z prawem, pokłócił się ze swoimi szefami, a następnie ich zabił. Sąd uznał, że Krzysztof Zalewski jest szczególnie niebezpiecznym przestępcą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 21 lutego
za 4 dni
15:40 CI Polsat

Opis

Autorzy odwiedzają sprawców brutalnych zbrodni, których sąd skazał na najwyższy wymiar kary dopuszczalny w krajach, gdzie nie obowiązuje kara śmierci, czyli na dożywotnie pozbawienie wolności. Każdy odcinek przedstawia historię jednego z osadzonych, który pod okiem kamer opowiada o swoim życiu i o tym, w jaki sposób wszedł w konflikt z prawem. Ich wyznania uzupełniają fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń. W programie wypowiadają się także eksperci. Widzowie poznają m.in. losy Rafała Perkowskiego, który podczas libacji brutalnie zabił przyjaciela.

W tym odcinku

W 2002 roku pewien pracownik, który miał wcześniej problemy z prawem, pokłócił się ze swoimi szefami, a następnie ich zabił. Sąd uznał, że sprawca tej zbrodni, Krzysztof Zalewski, jest szczególnie niebezpiecznym przestępcą. Autorzy programu próbują ustalić, czy mężczyzna nadal stanowi zagrożenie dla społeczeństwa.

Zobacz także