Dowody zbrodni: Przyklejony (12)

Dowody zbrodni

sezon 1 odc. 12: Przyklejony

(Cold Case: Glued)

serial kryminalny USA 2003   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Peter Markle
W skrócie:Rush bada sprawę zabójstwa chłopca, które popełniono w 1980 roku. Sprawcy nie odnaleziono. Podejrzanym jest bandyta, który wyprowadził się po zbrodni, ale nie jest to jedyny trop.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Rush bada na prośbę porucznika Stillmana sprawę zabójstwa ośmioletniego chłopca, które popełniono w 1980 roku. Wówczas śledztwo prowadził Stillman. Sprawcy do tej pory nie odnaleziono. Początkowo detektywi podejrzewają bandytę, który wyprowadził się z miasta tuż po zbrodni. W kręgu podejrzanych pojawia się nawet matka zamordowanego chłopca. Niebawem okazuje się, że najwięcej wie o sprawie ksiądz z miejscowej parafii, przed którym zabójca wyspowiadał się. Duchowny nie chce jednak złamać tajemnicy spowiedzi. Detektyw Rush zwabia zabójcę w pułapkę. Okazuje się nim bardzo wpływowy i szanowany obecnie człowiek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także