Dowody zbrodni: Nieposkromiona pycha (11)

Dowody zbrodni

sezon 1 odc. 11: Nieposkromiona pycha

(Cold Case: Hubris)

serial kryminalny USA 2003   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Agnieszka Holland
W skrócie:Szanowany profesor Roy Minard był przed laty oskarżony o zamordowanie studentki. Śledztwo wykazało, że była jego kochanką. Teraz Rush i Valens wznawiają dochodzenie w tej sprawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Szanowany profesor, Roy Minard został przed laty oskarżony o zamordowanie swojej studentki. Śledztwo wykazało, że dziewczyna była kochanką wykładowcy. Teraz Rush i Valens wznawiają dochodzenie w tej sprawie. Ponownie przesłuchują świadków. Ich podejrzenia padają na mężczyznę, który cierpi na schizofrenię. Okazuje się, że Barry Tepler był szaleńczo zakochany w zabitej studentce. Prawdopodobnie do popełnienia zbrodni popchnęła go zazdrość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także