Dowody zbrodni: Autostopowicz (10)

Dowody zbrodni

sezon 1 odc. 10: Autostopowicz

(Cold Case: The Hitchhiker)

serial kryminalny USA 2003   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Marita Grabiak
W skrócie:Lilly Rush wznawia dochodzenie w sprawie śmierci autostopowicza Matta Millsa. Podejrzewa, że morderstwo zostało dokonane na tle rabunkowym. Okazuje się, że ofiara miała problemy z prawem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris), jedyna kobieta w wydziale zabójstw policji w Filadelfii, wznawia umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Gdy zdarza się, że nie potrafi sobie poradzić sama, wtedy szuka pomocy u swego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford), twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush wznawia dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci autostopowicza, Matta Millsa. Podejrzewa, że morderstwo zostało dokonane na tle rabunkowym. Wyniki śledztwa wskazują, że Mills miał w przeszłości problemy z prawem. Przed laty razem z kuzynem okradli sklep. Tymczasem zeznania składa siostra zamordowanego. Kobieta opowiada o rozmowie, którą przeprowadziła z bratem tuż przed jego tragiczną śmiercią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także