Dowody zbrodni 6: Świadek koronny (15)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 15: Świadek koronny

(Cold Case: Witness Protection)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Alex Zakrzewski
W skrócie:Detektyw Lilly Rush poszukuje zaginionego nastolatka. Przed pięcioma miesiącami zastrzelono jego ojca, który miał zeznawać przeciwko bossowi mafii...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush i jej współpracownicy prowadzą poszukiwania zaginionego nastolatka. Przed pięcioma miesiącami zastrzelono jego ojca. Wychodzi na jaw, że rodzina była objęta programem ochrony świadków. Ojciec przygotowywał się do złożenia zeznań przeciwko bossowi mafii. Odnalazł go człowiek, który znał jego prawdziwą tożsamość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także