Dowody zbrodni 6: Śmierć w operze (8)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 8: Śmierć w operze

(Cold Case: Triple Threat)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Kevin Bray
W skrócie:Detektyw Rush z ekipą wznawiają śledztwo z 1989 roku. Sprawa dotyczy morderstwa młodej rosyjskiej śpiewaczki operowej, która uciekła z rodziną do Stanów. Nick Vera pamięta to dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Rush i jej ekipa wznawiają śledztwo z 1989 roku. Sprawa dotyczy morderstwa młodej rosyjskiej śpiewaczki operowej. Dziewczyna uciekła z rodziną do Stanów Zjednoczonych, zanim zburzono mur berliński. Nick Vera dobrze pamięta to dochodzenie. W tym czasie był nowicjuszem pracującym na posterunku, na który rodzina Rosjanki zgłosiła się w poszukiwaniu azylu politycznego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także