Dowody zbrodni 6: Śmierć komiwojażerki (3)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 3: Śmierć komiwojażerki

(Cold Case: Wednesday's Women)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 12 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:John Finn
W skrócie:Detektyw Lilly Rush i jej zespół otrzymują nowe dowody w sprawie kryminalnej z 1964 roku. Chodzi o śmierć akwizytorki. Prawdopodobnie była ofiarą zbrodni, a nie wypadku, jak sądzono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush i jej zespół śledczych otrzymuje nowe dowody w sprawie kryminalnej z 1964 roku, dotyczącej śmierci akwizytorki. Okazuje się, że dziewczyna wspierała ruch na rzecz praw obywatelskich. Pod pozorem sprzedaży produktów podróżowała po Mississippi, pomagając tzw. "Szkołom Wolności". Okazuje się, że prawdopodobnie padła ona ofiarą zbrodni, a nie zginęła wypadku, jak sądzono przed laty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)