Dowody zbrodni 6: Krwawe wiadomości (13)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 13: Krwawe wiadomości

(Cold Case: Breaking News)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Detektyw Rush wznawia dochodzenie w sprawie zabójstwa prezenterki telewizyjnej w 1988 r. Nowe dowody wskazują, że ofiara prowadziła śledztwo w sprawie zatrucia substancjami rakotwórczymi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Rush i jej zespół wznawiają dochodzenie w sprawie zabójstwa popularnej prezenterki telewizyjnej w 1988 roku. Nowe dowody wskazują, że ofiara prowadziła na własną rękę śledztwo. Policjanci znajdują materiał filmowy dotyczący firmy, której pracownicy zaczęli chorować na nowotwory. Okazuje się, że zarząd przedsiębiorstwa zataił fakt, że byli oni narażeni na kontakt ze substancjami rakotwórczymi. Istnieje podejrzenie, że zabójca reporterki nie chciał, by prawda wyszła na jaw.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)