Dowody zbrodni 6: Dziewczyna na wrotkach (4)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 4: Dziewczyna na wrotkach

(Cold Case: Roller Girl)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Detektyw Lilly Rush i jej ekipa otrzymują nowe informacje w sprawie śmierci 15-letniej Missy w 1978 roku. Jej pasją była jazda na łyżworolkach. Fakt ten okazuje się ważny w dochodzeniu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush i jej ekipa otwierają akta sprawy z 1978 roku, dotyczącej śmierci 15-letniej Missy. Zwłoki ofiary odnaleziono w wąwozie. Zespół przesłuchuje złodzieja, który może posiadać ważne informacje. Przestępca współpracuje z policją, mając nadzieję na złagodzenie wyroku. Detektywi dowiadują się, że pasją dziewczyny była jazda na rolkach. Fakt ten okazuje się niezwykle ważny w dochodzeniu. W międzyczasie Miller zmaga się z problemami w życiu osobistym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)