Dowody zbrodni 6: Dni chwały (1)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 1: Dni chwały

(Cold Case: Glory Days)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Lilly Rush i jej zespół wznawiają śledztwo w sprawie zbrodni z 1973 r. Zamordowano wówczas futbolistę. Nowe dowody wskazują, że ofiara prawdopodobnie zmarła później niż pierwotnie sądzono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush otwiera akta sprawy dotyczącej dochodzenia z 1973 roku, kiedy to zamordowano futbolistę. Znalezione zostają bowiem nowe dowody, które przemawiają za tym, że ofiara zmarła wcześniej, niż sądzono w śledztwie. Okazuje się, że sprawa mogła mieć związek z próbą tuszowania afery dopingowej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także