Dowody zbrodni 6: Długa niebieska linia (22)

Dowody zbrodni

sezon 6 odc. 22: Długa niebieska linia

(Cold Case: The Long Blue Line)

serial kryminalny USA 2008-2009   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Roxann Dawson
W skrócie:Policjanci prowadzą śledztwo dotyczące zbrodni sprzed czterech lat. W 2005 roku zamordowano kobietę uczęszczającą do szkoły wojskowej. W trakcie dochodzenia grono podejrzanych rośnie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Policjanci z Filadelfii prowadzą śledztwo dotyczące zbrodni sprzed czterech lat. W 2005 roku zamordowano kobietę uczęszczającą do szkoły wojskowej. Detektyw Rush i jej zespół próbują odtworzyć ostatnie dni ofiary i przesłuchują świadków. W trakcie dochodzenia grono podejrzanych stale rośnie. Wychodzi na jaw, że kadeci i członkowie kadry szkolnej byli niechętnie nastawieni do ofiary i ją nękali.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)