Dowody zbrodni 5: Sprawiedliwość (10)

Dowody zbrodni

sezon 5 odc. 10: Sprawiedliwość

(Cold Case: Justice)

serial kryminalny USA 2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, John Finn, Jeremy Ratchford, Thom Barry
Reżyseria:Agnieszka Holland
W skrócie:Detektyw Lilly Rush wyjaśnia okoliczności zastrzelenia pewnego ucznia w 1982 roku. Na jego grobie ktoś wyrył napis 'gwałciciel'. Okazuje się, że chłopak był oskarżany o przemoc seksualną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) pracuje w wydziale zabójstw policji w Filadelfii. Otwiera umorzone śledztwa, które przez lata pozostawały bez rozwiązania. Tam, gdzie zawodzi ludzka pamięć, Lilly odwołuje się do zdobyczy współczesnej techniki kryminalistycznej. Może liczyć na pomoc swojego zaufanego nauczyciela, porucznika Johna Stillmana (John Finn). W rozwiązywaniu zagadek pomaga jej również detektyw Will Jeffries (Thom Barry) - bezpośredni uczestnik wielu spraw, do których powraca Lilly. W tym samym zespole pracuje też detektyw Nick Vera (Jeremy Ratchford) - twardziel, który potrafi zmusić do złożenia zeznań nawet najbardziej pewnego siebie przestępcę, a także detektyw Scotty Valens (Danny Pino), zaufany człowiek Lilly.

W tym odcinku

Detektyw Lilly Rush wyjaśnia okoliczności śmierci ucznia, który został zastrzelony w 1982 roku. Po latach na jego grobie ktoś wyrył napis "gwałciciel". Okazuje się, że chłopak był wielokrotnie oskarżany o przemoc seksualną. Nikt wtedy nie przeprowadził dochodzenia. Teraz ofiary gwałciciela są podejrzane o dokonanie na nim samosądu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także