Dowody zbrodni 4: W rytmie country (11)

Dowody zbrodni

sezon 4 odc. 11: W rytmie country

(Cold Case: The Red & the Blue)

serial kryminalny USA 2006-2007   od 7 lat
Występują:Kathryn Morris, Danny Pino, John Finn, Jeremy Ratchford
Reżyseria:Steve Boyum
W skrócie:W 2000 roku został zamordowany muzyk country. Lilly Rush chce na nowo zbadać sprawę. Poznaje fakty z życia ofiary. Okazuje się, że artysta miał liczne kochanki. Nie stronił także od używek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 9 marca
za 12 dni
13:00 13 Ulica

Opis

Ambitna detektyw Lilly Rush (Kathryn Morris) zajmuje się niewyjaśnionymi morderstwami sprzed lat. W swojej pracy korzysta z najnowszych technologii, a rozwiązywanie kryminalnych zagadek jest jej pasją. Rush zdaje sobie sprawę z konsekwencji swojej pracy. Wie, że często rodziny zamordowanych naraża na nowe cierpienia. Tym niemniej chce, aby żadna z ofiar nie została zapomniana. Gdy potrzebuje pomocy, pomagają jej porucznik John Stillman (John Finn) i detektyw Will Jeffries (Thom Barry). W jej zespole pracują również detektywi Nick Vera (Jeremy Ratchford) i Scotty Valens (Danny Pino).

W tym odcinku

W 2000 roku został brutalnie zamordowany muzyk country. Lilly Rush jedzie do Teksasu, aby na nowo zbadać tę sprawę. Poznaje kilka faktów z życia ofiary. Okazuje się, że artysta miał liczne kochanki, pochodzące z zupełnie różnych środowisk. Nie stronił także od używek. Pierwszym wnioskiem pani detektyw jest to, że motywem zbrodni była niewierność muzyka. Niebawem jednak staje się jasne, że ktoś pozazdrościł mu sławy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także